search
REKLAMA
News

RAFAŁ ZAWIERUCHA przemienia się w Patryka Vegę w materiale za kulis “Niewidzialnej wojny”

“Niewidzialna wojna” zadebiutuje we wrześniu.

Łukasz Budnik

28 lipca 2022

REKLAMA

We wrześniu Patryk Vega pokaże fabularyzowaną wersję własnego życia, a to za sprawą produkcji Niewidzialna wojna. W reżysera wciela się Rafał Zawierucha. Do sieci trafił materiał ukazujący, jak aktor przemienia się w Vegę za sprawą charakteryzacji. 

Klip zobaczycie poniżej:

 Dystrybutorem produkcji jest Kino Świat, które zapowiada ją następująco:

To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył. Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi.

W obsadzie filmu są także Anna Mucha Justyna KarłowskaIgnacy Klim, Artur DziurmanZbigniew KozłowskiMichał KarmowskiPiotr CyrwusAndrzej Franczyk oraz Waldemar Maliszewski.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA