search
REKLAMA
News

Całkowicie nierozpoznawalny SEBASTIAN STAN na pierwszym zdjęciu z filmu “A Different Man”

Oto, jak przedstawia się Sebastian Stan przykryty grubą warstwą charakteryzacji.

Łukasz Budnik

28 lipca 2022

REKLAMA

Sebastian Stan, znany doskonale z roli Bucky’ego Barnesa w MCU, zaprezentował pierwsze zdjęcie z nadchodzącego filmu studia A24 zatytułowanego A Different Man. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktor pod warstwą charakteryzacji.

A Different Man w reżyserii i według scenariusza Aarona Schimberga opowie historię wyrzutka, który postanawia przejść operację rekonstrukcji twarzy. Po zabiegu zaczyna mieć obsesję na punkcie aktora, który gra go w sztuce opartej na jego życiu. W psychologicznym thrillerze wystąpią także Renate Reinsve oraz Adam Pearson (Pod skórą), który choruje na nerwiakowłókniakowatość i angażuje się w akcje mające na celu zapobieganie znęcania się nad osobami z deformacjami. Aktor wystąpił w Chained for Life, poprzednim filmie Schimberga. Prawdopodobnie wcieli się w aktora, który będzie grał głównego bohatera.

Poniżej zdjęcie Stana. Za charakteryzację odpowiedzialny jest Mike Marino, który pracował także nad postacią Pingwina z Batmana Matta Reevesa.

Poniżej także zdjęcie z planu:

Data premiery nie została jeszcze wyznaczona.

Sebastiana Stana mogliśmy oglądać ostatnio m.in. w serialu Pam i Tommy, za który otrzymał nominację do nagrody Emmy. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA