search
REKLAMA
News

Radcliffe (znowu) zaprzecza, że zagra Wolverine’a. Odnosi się do zdjęć komentowanych przez fanów

Daniel Radcliffe od dłuższego czasu wiązany jest z rolą Wolverine’a.

Łukasz Budnik

18 października 2023

REKLAMA

Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się spekulacje, że Daniel Radcliffe wcieli się w Wolverine’a w MCU. Teraz powróciły za sprawą imponującej formy fizycznej aktora, którą niedawno mogliśmy podziwiać na viralowych zdjęciach.

Radcliffe pojawił się w odcinku serialu Miracle Workers w samej bieliźnie, a jego muskulatura skłoniła fanów do myślenia, że trenował do roli Wolverine’a. W materiale Vanity Fair, Radcliffe zaprzecza:

Nie, przypakowałem przez własną obsesję. Widzieliście moich rodziców, niesamowite, jak są wytrenowani. To po prostu przeszło na mnie. Jeśli chodzi o Wolverine’a, nie. Schlebia mi to, ale nie.

Daniel Radcliffe Shows Off Six-Pack in Underwear Scene

To nie pierwszy raz, gdy Radcliffe komentuje plotki o Wolverinie. W jednym z wywiadów stwierdził, że nie powinien się odzywać na ten temat, bo jego wypowiedzi zawsze na nowo wzniecają dyskusję. W innej rozmowie przekazał zaś:

Wiele osób podchodziło do mnie i mówiło: “Hej, stary, słyszałem o Wolverinie, naprawdę super”. Ja na to: “Stary, wcale nie, nawet nic o tym nie wiem”. Doceniam, że ktoś stwierdził, że jeśli Wolverine jest niski w komiksach, to powinien go zagrać ktoś niski. Nie widzę jednak, żeby z Hugh Jackmana mieli przejść do mnie, ale kto wie? Udowodnij, że się mylę, Marvelu.

Wolverine o twarzy Hugh Jackmana powróci w Deadpoolu 3. Pojawiają się plotki, że w filmie mamy zobaczyć też inne warianty tego bohatera – w takiej właśnie roli fani widzieliby Radcliffe’a. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA