search
REKLAMA
News

Zakończyły się zdjęcia do filmowego BREAKING BAD

Łukasz Budnik

23 sierpnia 2019

breaking bad mask wallpaper
REKLAMA

Choć wciąż znamy niewiele szczegółów dotyczących nadchodzącego filmu osadzonego w świecie Breaking Bad (prócz tego, że całość realizuje twórca serialu, Vince Gilligan, tytuł roboczy to Greenbriar, a fabuła prawdopodobnie skupi się na dalszych losach Jesse’ego Pinkmana), wygląda na to, że jego produkcja została już zakończona.

Wskazuje na to wypowiedź Boba Odenkirka, który w Breaking Bad Zadzwoń do Saula wciela się w postać Saula Goodmana. W rozmowie z “The Hollywood Reporter” aktor stwierdził:

Słyszałem o filmie wiele różnych rzeczy i już nie mogę się go doczekać. (…) Nie wiem, o czym dokładnie wiedzą ludzie. Nie mogę uwierzyć, że nie wiecie, że został nakręcony. Zrobili to. Wiecie, o co mi chodzi – jak to może być tajemnicą? A jednak. Zatajenie tego wyszło im świetnie.

Wypowiedź aktora pokrywa się z wieściami jakoby zdjęcia trwały od listopada 2018 do lutego 2019. Ciekawe jest jednak, że do sieci nie wyciekły żadne fotografie z planu. Film będzie dystrybuowany przez Netflixa. Okaże się, czy już wkrótce poznamy dokładną datę premiery – do tej pory wiemy jedynie, że produkcja ma trafić na platformę w przyszłym roku.

Odenkirk wypowiedział się też na temat realizowanego właśnie piątego sezonu Zadzwoń do Saula.

Podobnie jak przy “Breaking Bad” mieliśmy tu wolną podbudowę, ale gdy już nabierzemy rozpędu, to nie można nas zatrzymać. Tak właśnie będzie w sezonie piątym. Wszystko tu płonie i wali się wokół.

Aktor skomplementował też widzów serialu, doceniając ich przywiązanie do szczegółów oraz uważne śledzenie fabuły.

Czekacie na film i piąty sezon Saula?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA