search
REKLAMA
News

Prace na planie ETERNALS zakończone? Czy już wkrótce zobaczymy zwiastun science fiction od Marvela?

Łukasz Budnik

4 lutego 2020

REKLAMA

W tym roku fani MCU będą mieli okazję obejrzeć dwa filmy z kolejnej fazy uniwersum. Pierwszym będzie Czarna Wdowa (premiera w maju), kolejnym: Eternals, ekranizacja przygód przedwiecznych kosmitów o boskich mocach, w której występują między innymi Salma Hayek, Angelina Jolie, Kit Harington, Richard Madden i  Kumail Nanjiani. Ten ostatni wypowiedział się niedawno na temat tonu filmu, w którym zaznaczył że pod pewnymi względami to najbliższa gatunkowi science fiction produkcja Marvela.

Kilka dni temu Richard Madden (wcielający się w filmie w rolę Ikarisa) poinformował za pośrednictwem Instagrama, że zakończył już pracę na planie filmu. Może to oznaczać, że trwające od listopada zdjęcia dobiegają końca, albo że już się zakończyły – ostatnio ekipa filmowa pracowała na terenie Londynu. Jeśli rzeczywiście aktorzy zeszli już z planu, można zacząć zastanawiać się, kiedy Marvel pokaże pierwszy zwiastun widowiska. Eternals trafi do kin w listopadzie – w tym samym miesiącu premierę miał Doktor Strange oraz Thor: Ragnarok, (kolejno w 2016 i 2017 roku), a pierwsze zwiastuny do tych produkcji oglądaliśmy w kwietniu. Niewykluczone, że przy Eternals Marvel powtórzy ten schemat, aby móc pokazywać trailer przez seansami Czarnej Wdowy.

Fabuła Eternals ma rozpocząć się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewana tragedia zmusi tytułową grupę do wyjścia z cienia i zjednoczenia się w walce z Dewiantami – starym wrogiem ludzkości. 

Czekacie na tę produkcję?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA