search
REKLAMA
News

Pierwszy zwiastun BODIES BODIES BODIES, kolejnego slashera studia A24

“Bodies Bodies Bodies” zadebiutuje w sierpniu.

Łukasz Budnik

26 kwietnia 2022

Bodies Bodies Bodies
REKLAMA

Już w piątek do polskich kin trafi X, slasher produkowany przez studio A24. Tymczasem do sieci trafił zwiastun kolejnego projektu studia – Bodies Bodies Bodies

W filmie reżyserowanym przez Halinę Reijin poznamy grupę bogatych osób po dwudziestce, która podczas huraganu planuje imprezę w odizolowanej posiadłości. Zorganizowana podczas niej gra idzie nie tak, jak powinna. Wkrótce poznamy fałszywych przyjaciół, którzy mogą wbić nóż w plecy. W filmie występują Amandla Stenberg, Maria Bakalova, Myha’la Herrold, Chase Sui Wonders, Rachel Sennott, Lee Pace oraz Pete Davidson. Autorką scenariusza jest Sarah DeLappe, która oparła swój tekst na historii Kristen Roupenian. Produkują David Hinojosa i Ali Herting.

Podobnie jak X, Bodies Bodies Bodies miało premierę podczas tegorocznego SXSW Film Festival i zebrało pozytywne recenzje krytyków. Chwalono między innymi to, w jaki sposób użyto w filmie muzyki i mocną społeczną satyrę, jak również spojrzenie na przyjaźnie zawarte w erze cyfrowej. Komplementy kierowane były także w stronę aktorów, którzy nadrabiali ewentualne niedostatki scenariusza.

Premiera filmu zaplanowana jest na 5 sierpnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA