search
REKLAMA
News

Powstanie serial HOW I MET YOUR FATHER. Opisywany jest jako sequel JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ

Łukasz Budnik

21 kwietnia 2021

REKLAMA

Jak poznałem waszą matkę zakończyło się w 2014 roku i już wtedy mówiło się o serialu będącym jego następcą, zatytułowanym How I Met Your Father (wówczas miała w nim wystąpić Greta Gerwig). Po kilku nieudanych próbach zrealizowania tego projektu, ostatecznie został on zamówiony przez stację Hulu. W głównej roli w produkcji zobaczymy Hilary Duff. 

Jak informuje The Hollywood Reporter, zamówionych zostało 10 odcinków serialu opisywanego jako sequel. Pieczę nad nim sprawować będą showrunnerzy Tacy jesteśmy oraz Love, Victor –  Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, a wyprodukują go twórcy Jak poznałem waszą matkę, Carter Bays i Craig Thomas. We wspólnym oświadczeniu stwierdzili oni, że czują się zaszczyceni pasją i wizją Aptakera i Berger i czekają aż będą mogli im pomóc stworzyć “nową legendarną historię”.

Hilary Duff

Aptaker i Berger pracowali nad serialem już w 2016 roku, jednak dopiero dzięki Hulu ich pomysły ujrzą światło dzienne. Oni także wyrażają radość, że będą mogli kontynuować wizję Baysa i Thomasa, a także cieszą się ze współpracy z Duff. Sama aktorka czuje się “zaszczycona i nieco zestresowana”. Duff ma wcielić się w Sophie, która w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przeniosą nas do 2021 roku, gdzie Sophie i jej grupa przyjaciół wciąż próbują rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych i nieskończonych opcji. Nie wiadomo, czy w serialu pojawią się bohaterowie znani z Jak poznałem waszą matkę. 

Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial zadebiutuje na platformie.

Zdjęcie główne: The Hollywood Reporter

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA