search
REKLAMA
News

Powstanie nowy serial wojenny od twórców KOMPANII BRACI i PACYFIKU!

Łukasz Budnik

11 października 2019

REKLAMA

Apple nie zwalnia tempa. Firma nie tylko otworzy swoją własną platformę streamingową – Apple TV+, lecz także zajmie się produkcją nowych tytułów. Ich studio otrzymało nazwę Masters. Jak informuje “Variety”, na pierwszy ogień pójdzie miniserial Masters of the Air, zrealizowany we współpracy z twórcami Kompanii braci oraz Pacyfiku.

Fabuła będzie oparta na książce Donalda L. Millera i opowie losy amerykańskich młodych żołnierzy którzy latali bombowcami podczas drugiej wojny światowej, przyczyniając się do porażki Hitlera. Scenariusz napisze John Orloff, który pracował także przy Kompanii braci. Producentami wykonawczymi są Tom Hanks oraz Steven Spielberg. Słynny reżyser jest twarzą nowej platformy Apple’a, a Masters of the Air zostanie wyprodukowany za pośrednictwem jego telewizyjnego studia Amblin. Na tym etapie nie wiemy jeszcze, kto wystąpi w serialu.

Platforma AppleTV+ wystartuje na początku listopada. W ofercie znajdą się nowe seriale – The Morning Show z Reese Witherspoon i Jennifer Aniston oraz Dickinson z Hailee Steinfeld. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA