search
REKLAMA
News

Reżyser DETEKTYWA i NIE CZAS UMIERAĆ stanie za kamerą serialu wojennego od twórców KOMPANII BRACI i PACYFIKU

Łukasz Budnik

9 października 2020

REKLAMA

W październiku zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że na platformę Apple TV+ trafi miniserial Masters of the Air, zrealizowany we współpracy z twórcami Kompanii braci oraz Pacyfiku. “Deadline” poinformowało, że reżyserią trzech odcinków zajmie się Cary Joji Fukunaga, który ma na koncie m.in. pierwszy sezon Detektywa oraz Nie czas umierać.

Fabuła produkcji będzie oparta na książce Donalda L. Millera i opowie losy amerykańskich młodych żołnierzy którzy latali bombowcami podczas drugiej wojny światowej, przyczyniając się do porażki Hitlera. Scenariusz napisze John Orloff, który pracował także przy Kompanii braci. Producentami wykonawczymi są Tom Hanks oraz Steven Spielberg. Słynny reżyser jest twarzą platformy Apple’a, a Masters of the Air zostanie wyprodukowany za pośrednictwem jego telewizyjnego studia Amblin. Na tym etapie nie wiemy jeszcze, kto wystąpi w serialu.

Według “Deadline”, składający się z dziesięciu odcinków serial będzie kosztować Apple 200 milionów dolarów. Prace nad nim mają ruszyć w marcu 2021 roku w Londynie.

Czekacie na ten serial? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA