search
REKLAMA
News

Powstanie nowy serial STAR WARS. Opowie o postaci kobiecej

Łukasz Budnik

23 kwietnia 2020

REKLAMA

Jak poinformowało “Variety”, Disney przygotowuje jeszcze jeden serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen. Oprócz The Mandalorian oraz produkcji skupionych na Obi-Wanie Kenobim i Cassianie Andorze, obejrzymy także historię skupioną na kobiecej postaci, której akcja będzie toczyć się w innym przedziale czasowym niż przy pozostałych projektach. 

Niestety to jedyne informacje, jakie do tej pory przekazano – wciąż czekamy na wieści, o jakiej bohaterce opowie nowa produkcja. Wiadomo jednak, kto ma zająć się nowym serialem – według informacji “Variety” jest to Leslye Headland, jedna z twórczyń netfliksowego serialu Russian Doll, nagrodzonego trzema statuetkami Emmy. Headland ma ponoć napisać scenariusz nowego serialu i pełnić funkcję jego showrunnerki.

“The Mandalorian”

Kilka dni temu potwierdzono, że The Mandalorian doczeka się trzeciego sezonu (drugi ma zadebiutować jeszcze w tym roku). Trwają też prace nad serialem o Kenobim – aktualnie twórcy dokonują poprawek scenariusza. Realizacja serialu o Cassianie Andorze, bohaterze wprowadzonym w Łotrze 1, zapewne opóźni się z powodu pandemii. Wszystkie produkcje zadebiutują na platformie Disney+.

Czekacie na kolejne seriale ze świata Gwiezdnych wojen?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA