search
REKLAMA
News

Powstanie nowa wersja BEZ TWARZY

Łukasz Budnik

10 września 2019

REKLAMA

Bez twarzy Johna Woo jest kolejnym filmem, który doczeka się odświeżenia w Hollywood. Studio Paramount przygotowuje nową wersję hitu z 1997 roku.

Produkcją filmu zajmie się Neal Moritz, pracujący również przy filmach z serii Szybcy i wściekli, scenariusz napisze zaś Oren Uziel. Duet ten pracował razem już przy okazji 22 Jump Street oraz nadchodzącej adaptacji Jeża Sonika (którego premiera została przesunięta ze względu na dalsze prace nad designem postaci). Nowe Bez twarzy nie ma jeszcze reżysera, nie wiadomo też, kto zagra główne role w filmie.

W kultowym dziś oryginale wystąpili John Travolta i Nicolas Cage – panowie grali kolejno agenta FBI i terrorystę, którzy dzięki operacjom plastycznym przejęli nawzajem swój wygląd. Film zdobył uznanie krytyków i okazał się sukcesem finansowym – zarobił prawie 250 milionów dolarów przy 80 milionach budżetu. Swego czasu Nicolas Cage wypowiedział się na temat Bez twarzy, wyrażając swoją dumę z filmu Woo i nazywając go jednym z najlepszych w swojej karierze.

Jesteście zainteresowani nową wersją tej produkcji? Lubicie oryginał?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA