search
REKLAMA
News

Posłuchajcie motywu muzycznego z BATMANA z Robertem Pattinsonem. Skomponował go Michael Giacchino

“Batman” zadebiutuje 4 marca.

Łukasz Budnik

21 stycznia 2022

REKLAMA

Na 4 marca 2022 roku zaplanowana jest premiera Batmana Matta Reevesa. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, a antagonistę – Riddlera – gra Paaul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard, Andy Serkis oraz Zoë Kravitz. Niedawno poznaliśmy kategorię wiekową filmu oraz – już oficjalnie – czas trwania filmu, a teraz do sieci trafił motyw muzyczny skomponowany przez Michaela Giacchino

Nowe widowisko o Batmanie potrwa aż 2h 47 minut (bez napisów końcowych), zatem będzie najdłuższym filmem o solowych perypetiach tego bohatera, wyprzedzając film Mroczny Rycerz powstaje, który trwał 165 minut. Poniżej wspomniany fragment ścieżki dźwiękowej na YouTubie i Spotify:

Przypomnijmy, że Batman otrzymał kategorię PG-13. Na stronie FilmRatings.com czytamy, że powodem są “niepokojące i pełne przemocy treści, narkotyki, mocny język i sugestywne sceny”. Kategorię PG-13 otrzymywały do tej pory także poprzednie filmy o Batmanie, te w reżyserii Tima Burtona, Joela Schumachera i Christophera Nolana.

Batmanie tytułowy bohater po dwóch latach działalności jest już ucieleśnieniem zemsty dla mieszkańców Gotham City. W mieście pojawia się Riddler – zabójca, który bierze na cel elitę Gotham. Batman prowadząc śledztwo na swojej drodze spotyka między innymi Selinę Kyle oraz Oswalda Cobblepota,

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA