search
REKLAMA
News

Pomyłka w programie “Harry Potter: Powrót do Hogwartu”. Wykorzystano zdjęcie z dzieciństwa Emmy… Roberts

Błąd twórców programu “Harry Potter: Powrót do Hogwartu” nie umknął uwadze widzów.

Łukasz Budnik

2 stycznia 2022

potter emma
REKLAMA

Od wczoraj na HBO Max (w Polsce HBO Go) dostępny jest program Harry Potter: Powrót do Hogwartu, w którym aktorzy i twórcy słynnej serii wspominają jej realizację. Program wzbudza pozytywne odczucia wśród fanów, ale ich uwadze nie umknął pewien błąd.

Chodzi o fragment, w którym Emma Watson – filmowa Hermiona Granger – opowiada o tym, jak książki J.K. Rowling towarzyszyły jej w dzieciństwie, co zilustrowane zostało zdjęciem z dzieciństwa, w którym młoda Emma ma na sobie uszy Myszki Minnie. Problem w tym, że to Emma… Roberts.

Widzowie programu zauważyli, że twórcy wykorzystali zdjęcie  aktorki znanej z takich produkcji, jak MillerowieAmerican Horror Story czy Zło we mnie, które w 2012 roku zostało umieszczone na Instagramie. Pomyłka wzbudziła niemałe rozbawienie i żartobliwe komentarze, że Roberts powinna pozwać twórców programu za bezprawne wykorzystanie wizerunku. Poniżej jeden z przykładowych tweetów:

Na ten moment przedstawiciele HBO Max nie odnieśli się do pomyłki.

Naszą recenzję programu przeczytacie tutaj. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA