search
REKLAMA
News

Scenarzysta MŁODYCH STRZELB zapowiada prace nad trzecią częścią serii

Łukasz Budnik

18 stycznia 2021

REKLAMA

W 1988 roku do kin trafił western Młode strzelby napisany przez Johna Fusco i wyreżyserowany przez Christophera Caina. Historia opowiadała o Billym the Kidzie – bohater wraz ze swoimi towarzyszy chciał pomścić farmera, który udzielił im schronienia. Choć film zebrał mieszane recenzje, okazał się sukcesem finansowym. Dwa lata później pojawił się sequel (tym razem wyreżyserowany przez Geoffa Murphy’ego). Wygląda na to, że fani obu filmów mogą zacierać ręce – Fusco zapowiedział bowiem prace nad trzecią częścią serii.

Przez poprzednie dwie części przewinęły się takie nazwiska, jak Emilio Esteves, Kiefer Sutherland, Lou Diamond Phillips, Charlie Sheen, Dermot Mulroney, Casey Siemaszko, Christian Slater, William Petersen, James Coburn, Viggo Mortensen oraz Scott Wilson. Część z nich (Phillips, Slater i Sutherland) Fusco oznaczył w poście, w którym zapowiedział, że on i Esteves współpracują przy tworzeniu kontynuacji. Co ciekawe, scenarzysta oznaczył także Chrisa Pratta, Vincenta D’Onofrio oraz rapera Warrena G.

https://twitter.com/JohnFusco12/status/1350192124625608707?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1350192124625608707%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmovieweb.com%2Fyoung-guns-3-emilio-estevez-writer-john-fusco%2F

Scenarzysta zamieścił też dwa zakulisowe zdjęcia z prac nad drugą częścią:

Tweety Fusco to póki co jedyne źródło informacji na temat ewentualnej kontynuacji – okaże się, czy jej realizacja rzeczywiście dojdzie do skutku i jakie studio weźmie film pod swoje skrzydła.

Oglądaliście poprzednie części Młodych strzelb?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA