search
REKLAMA
News

Plotka: WOLVERINE pojawi się w nowym DOKTORZE STRANGE’U, ale nie zagra go Hugh Jackman

Nowy “Doktor Strange” zadebiutuje 6 maja 2022.

Łukasz Budnik

21 lutego 2022

wolverine strange
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, w którym według plotek mamy zobaczyć kilka zaskakujących gościnnych występów. Jeden z nich jest sugerowany już w drugim zwiastunie widowiska – słyszymy bowiem Patricka Stewarta, który w latach 2000-2017 wcielał się w Charlesa Xaviera – tymczasem do sieci trafiły plotki na temat innej postaci z grupy X-Men, która miałaby pojawić się w widowisku MCU.

Chodzi o Wolverine’a, który na wielkim ekranie miał do tej pory twarz Hugh Jackmana. Aktor pożegnał się z rolą w 2017 za sprawą Logana.  Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom przedstawionym przez Josepha Deckelmeiera z grupy The IlluminerdiWolverine obecny w nadchodzącym Strange’u “z całą pewnością” nie zostanie zagrany przez Jackmana. Choć nie ma konkretnej informacji na temat tego, jakiego aktora mielibyśmy zobaczyć na ekranie, mówi się, że mógłby być to Daniel Radcliffe (od dłuższego czasu łączony przez fanów z rolą Wolverine’a należącego do MCU. Na ten moment wszystkie te pogłoski należy jednak traktować z przymrużeniem oka.

Wolverine to kolejna postać na liście tych, które miałyby się pojawić w ramach podróży Strange’a po multiwersum. Pojawiały się już doniesienia o tym, że John Krasinski zagra Reeda Richardsa z Fantastycznej Czwórki, Tom Cruise wcieli się w Iron Mana z innego uniwersum, a Ryan Reynolds zadebiutuje jako Deadpool w ramach MCU (temu ostatniemu zaprzecza sam aktor). Jest też prawdopodobne, że na ekranie zobaczymy Captain Carter wprowadzą w serialu What If…?.

Nowy Doktor Strange trafi do kin 6 maja 2022. Reżyseruje Sam Raimi, a główne role grają Benedict Cumberbatch i Elizabeth Olsen.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA