search
REKLAMA
News

Pierwszy zwiastun WROGA DOSKONAŁEGO, anglojęzycznego filmu z TOMASZEM KOTEM

Łukasz Budnik

9 października 2020

REKLAMA

W listopadzie zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że Tomasz Kot gra jedną z głównych ról w filmie A Perfect Enemy, produkcji którą reżyseruje Kike Maíllo, autor nagradzanej Evy. Do sieci trafił zwiastun tej produkcji.

Film jest adaptacją powieści Amelie Nothomb. To thriller, który według zapowiedzi będziemy oglądać na skraju fotela. Kot wciela się w architekta Jeremy’ego Angusta, który zostaje na lotnisku zaczepiony przez kobietę (Athena Strates) i przegapia przez nią lot. Ich spotkanie wkrótce przeradza się w coś dużo bardziej złowieszczego, niż mogłoby się wydawać. Maíllo tak wypowiedział się o filmie:

Jako reżyserem jestem zafascynowany konceptem gry z widzem i zaangażowania go w rozwiązanie zagadki, tak, by próbował znaleźć rozwiązanie zagadki zanim jeszcze my odpowiemy na wszystkie pytania.

A Perfect Enemy produkowane jest przez Sabado Peliculas i francuską firmę The Project. Przedstawiciele obu firm są podekscytowani perspektywą połączenia jakości scenariusza, osoby utalentowanego reżysera i obsady.

Film nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale w przyszłym tygodniu zostanie pokazany na Katalońskim Festiwalu Filmowym w Sitges. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA