search
REKLAMA
News

KINGPIN w trzecim SPIDER-MANIE z kinowego uniwersum Marvela? Tego chciałby VINCENT D’ONOFRIO

Łukasz Budnik

10 października 2020

REKLAMA

Do sieci trafiają kolejne informacje na temat trzeciego Spider-Mana z Tomem Hollandem, należącego kinowego uniwersum Marvela. Wiemy już, że swoją rolę z Niesamowitego Spider-Mana 2 powtórzy Jamie Foxx (aktor wcieli się znów w rolę Electro), a niedawno do obsady dołączył Benedict Cumberbatch, który kolejny raz zagra Doktora Strange’a. Wszystkie te wieści skłaniają fanów do myślenia, że twórcy planują wprowadzić w filmie multiwersum i połączyć dotychczasowe inkarnacje Spider-Mana na ekranie.

Na twitterowym profilu Fandom pojawiło się pytanie o to, jakie inne postaci miłośnicy Spider-Mana chcieliby zobaczyć w kolejnym filmie. Wśród osób, które odpowiedziały, jest Vincent D’Onofrio. Aktor w trzech sezonach netfliksowego Daredevila wcielił się w Wilsona Fiska – Kingpina, zdobywając uznanie fanów, którzy bardzo docenili jego interpretację tej postaci. D’Onofrio nigdy nie ukrywał, że chętnie wróciłby do tej roli i pośrednio dał do zrozumienia, że zagrałby ją znów w kolejnym Spider-Manie.

Kingpin i Spider-Man nieraz ścierali się ze sobą na kartach komiksu – Fisk był także głównym antagonistą nagrodzonej Oscarem animacji Spider-Man Uniwersum, która opierała swoją fabułę właśnie na koncepcie alternatywnych rzeczywistości.

Daredevil był jednym z najlepiej ocenianych seriali Netflixa osadzonych w uniwersum Marvela. Uznanie wzbudził także Charlie Cox, wcielający się w tytułową rolę, a marzeniem wielu fanów jest zobaczenie go również w jednym z filmów. Okaże się, czy twórcy postanowią wykonać taki ruch.

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć D’Onofrio w roli Kingpina?

Fotka główna: ComicBook

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA