search
REKLAMA
News

Pierwsze zdjęcia z serialu MASTERS OF THE AIR od twórców “Kompanii braci” i “Pacyfiku”

W “Masters of the Air” gra m.in. Austin Butler.

Łukasz Budnik

2 grudnia 2022

masters of the air masters of the air 4
REKLAMA

W październiku 2019 roku dowiedzieliśmy się, że na platformę Apple TV+ trafi miniserial Masters of the Air, zrealizowany we współpracy z twórcami Kompanii braci oraz Pacyfiku. Po trzech latach mamy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia z produkcji, które dziś trafiły do sieci.

Fabuła serialu jest oparta na książce Donalda L. Millera i opowiada losy amerykańskich młodych żołnierzy którzy latali bombowcami podczas drugiej wojny światowej, przyczyniając się do porażki Hitlera. Scenariusz napisał John Orloff, który pracował także przy Kompanii braci. Producentami wykonawczymi są Tom Hanks oraz Steven Spielberg – Masters of the Air zostało wyprodukowane za pośrednictwem jego telewizyjnego studia Amblin. W serialu grają m.in. Austin Butler, Barry Keoghan, Callum Turner, Anthony Boyle, Nate Mann i Raff Law. Gościnnie ma pojawić się także Joanna Kulig. W gronie reżyserów znalazł się Cary Joji Fukunaga, który ma na koncie m.in. pierwszy sezon Detektywa oraz Nie czas umierać.

masters of the air masters of the air 4

masters of the air masters of the air 3

masters of the air masters of the air 2

masters of the air masters of the air 1

Fotki pochodzą z zapowiedzi produkcji Apple’a.

Według “Deadline”, składający się z dziesięciu odcinków serial kosztował Apple 200 milionów dolarów. Data premiery nie jest jeszcze znana. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA