search
REKLAMA
News

SADIE SINK przyznała, że przed “Wielorybem” nie widziała żadnego filmu z Brendanem Fraserem

Sadie Sink wciela się w córkę bohatera granego przez Frasera.

Łukasz Budnik

2 grudnia 2022

sink fraser
REKLAMA

Po pięciu latach od mother! Darren Aronofsky powrócił w tym roku z nowym filmem – Wieloryb, opartym na sztuce Samuela D. Huntera. Film zadebiutował na festiwalu w Wenecji.

Produkowany przez A24 film opowiada historię nauczyciela angielskiego (w tej roli Brendan Fraser), który zmaga się z otyłością – waży 272 kg – i próbuje na nowo nawiązać więź ze swoją nastoletnią córką, którą zagrała Sadie Sink. Aktorka w nowej rozmowie z “Variety” przyznała, że gdy dorastała, nie była na bieżąco z filmami z udziałem Frasera.

Szczerze mówiąc, nie widziałam żadnego z jego filmów. Nie dorastałam z nimi. Oczywiście teraz zdążyłam już obejrzeć wszystkie.

Sink została dopytana, który film z udziałem Frasera spodobał jej się najbardziej. Choć najpopularniejszą produkcją z udziałem aktora jest Mumia, Sink postawiła na inny tytuł: Więzy przyjaźni z 1992 roku. Fraser wcielił się w ucznia liceum, który odkrywa przed kolegami, że jest Żydem, gdy uświadamia sobie, że mają antysemickie poglądy. W filmie występują także m.in. Matt Damon i Ben Affleck.

Wieloryb ma trafić do polskich kin 17 lutego 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA