search
REKLAMA
News

Pierwsze fragmenty drugiego sezonu LOKIEGO w zapowiedzi nadchodzących produkcji Disney+

“Loki” powróci na Disney+ w 2023 roku.

Łukasz Budnik

19 grudnia 2022

loki 2
REKLAMA

Do sieci trafiła zapowiedź nadchodzących produkcji przeznaczonych na Disney+. Wśród pokazanych fragmentów widzimy m.in. sceny z Ahsoki oraz drugiego sezonu Lokiego.

Szczegóły na temat fabuły nowych odcinków przygód tytułowego bohatera granego przez Toma Hiddlestona nie są jeszcze znane, ale – jak pokazuje nam zapowiedź – z pewnością Lokiego znów będzie towarzyszyć Mobius grany przez Owena Wilsona. Poza nimi, w obsadzie powrócą Sophia Di Martino jako Lady Loki oraz Gugu Mbatha-Raw jako Renslayer. Dołączy do nich Ke Huy Quan. Hiddleston zapowiadał, że drugi sezon rozpocznie się tuż po zakończeniu pierwszego – w rzeczywistości, gdzie Mobius nie pamięta, kim jest Loki. Z kolei Mbatha-Raw zdradziła, że w nowych odcinkach serial będzie odważniejszy i bardziej surrealny.

W zapowiedzi widzimy także fragmenty trzeciego sezonu The Mandalorian oraz wspominanej Ahsoki, która także należy do uniwersum Gwiezdnych wojen. Pokazano także sceny z serialu Win or Lose oraz filmu Peter Pan and Wendy.

Zapowiedź zobaczycie poniżej:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA