search
REKLAMA
News

Pedro Pascal jako Reed Richards w “Fantastycznej Czwórce”? Nowe doniesienia o filmie MCU

Czy Pedro Pascal dołączy do Marvela?

Łukasz Budnik

16 listopada 2023

REKLAMA

Od kilku miesięcy w sieci pojawiają się plotki na temat tego, kogo zobaczymy w Fantastycznej Czwórce należącej do MCU, której premiera zaplanowana jest na 2 maja 2025 roku. Choć wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnych informacji o obsadzie, w sieci pojawiły się wieści, że rolę Reeda Richardsa w widowisku negocjuje Pedro Pascal.

Jako pierwszy informację przekazał Daniel Richtman na swoim koncie Patreon, a podchwyciły ją duże serwisy. “Deadline” przekazał, że kontrakt nie został jeszcze podpisany ze względu na konieczność weryfikacji, czy Pascal pogodziłby pracę na planie filmu z MCU z innymi projektami ze swoim udziałem (wśród nich Gladiator 2 oraz drugi sezon The Last of Us). Wszystko wydaje się jednak zmierzyć w dobrym kierunku, zatem czekamy na oficjalne wieści.

Pedro Pascal zagra z gwiazdą naszej ulubionej komedii romantycznej. Renate Reinsve dołącza do obsady horroru „Weapons” - ELLE.pl

W zeszłym roku reżyser filmu – Matt Shakman – zapowiedział, czego możemy się spodziewać po widowisku.

To film inny na wielu poziomach. Szkoda, że nie mogę być bardziej konkretny i powiedzieć więcej. Ale jeśli chodzi o historię i samo tworzenie filmu, podchodzimy do tego w mocno odmienny sposób, który pasuje do materiału źródłowego. Nie mogę powiedzieć nic więcej, ale z pewnością będzie to coś innego, niż widzieliście do tej pory, a już na pewno, jeśli chodzi o Marvela.

Jeśli chodzi o pozostałe postaci z tytułowej drużyny, plotki mówiły o tym, że, role mieli otrzymać Vanessa Kirby (Sue Storm) oraz znany ze Stranger Things Joseph Quinn (Johnny Storm). Także i tutaj czekamy jednak na konkrety.

Fantastyczna Czwórka pierwszy raz została zekranizowana w roku 1994, nie była to jednak kinowa produkcja – ta pojawiła się dopiero w 2005 roku i wyreżyserował ją Tim Story. Dwa lata później film doczekał się kontynuacji, a w 2015 roku rebootu, który był porażką finansową i nie spodobał się widzom oraz krytykom. Do tej pory w MCU widzieliśmy jednego członka Fantastycznej Czwórki – Reeda Richardsa z innego uniwersum, w którego w Doktorze Strange’u w multiwersum obłędu zagrał John Krasinski.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA