search
REKLAMA
News

Kolejne wieści o MCU. Film AVENGERS: KANG DYNASTY traci reżysera

“Kang Dynasty” ma zadebiutować w 2026 roku.

Łukasz Budnik

16 listopada 2023

REKLAMA

Niedawno czytaliście u nas o nieoficjalnych pogłoskach na temat planów Marvel Studios dotyczących zmniejszenia roli Kanga w MCU, o czym miałoby świadczyć m.in. to, że dotychczasowy scenarzysta filmu Avengers: Kang Dynasty – Jeff Loveless – nie jest już związany z projektem. Choć plany te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, dowiedzieliśmy się, że z filmem rozstał się dotychczasowy reżyser.

Od zeszłego roku reżyseria Kang Dynasty była w rękach Destina Daniela Crettona, który zrealizował już w MCU Shang-Chi i legendę dziesięciu pierścieni. Także i teraz nie rozstaje się z MCU całkowicie, przeciwnie –  twórca pracuje nad serialem Wonder Man (zdjęcia mają wkrótce zostać wznowione), jak również przygotowuje się do realizacji kontynuacji Shang-Chi, choć jeszcze nie wiadomo, kiedy projekty te ujrzą światło dzienne. Kang Dynasty planowo ma się ukazać 1 maja 2026 roku, jednak na ten moment nie ma scenarzysty ani reżysera, a wcielający się w Kanga Jonathan Majors mierzy się z oskarżeniami o przemoc domową. Okaże się zatem, jak potoczą się losy filmu.

Shang-Chi Destin Daniel Cretton

Najnowszym filmem MCU jest Marvels, które okazało się finansową porażką, zaliczając najgorszy weekend otwarcia w historii całego piętnastoletniego uniwersum. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA