search
REKLAMA
News

“Pam & Tommy”: Przemiana LILY JAMES w PAMELĘ ANDERSON trwała od trzech do pięciu godzin dziennie

Pierwsze zdjęcia Lily James w roli Pameli Anderson w serialu “Pam & Tommy” wzbudziły sensację w sieci.

Łukasz Budnik

4 sierpnia 2021

REKLAMA

Zakończyły się już zdjęcia do powstającego dla platformy Hulu miniserialu Pam & Tommy, opowiadającym o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee, jak również o sekstaśmie, którą nakręcili w latach 90. podczas swojej podróży poślubnej. Składająca się z ośmiu odcinków produkcja pokaże ówczesny skandal medialny i zmagania tytułowej pary z firmą, która chciała rozpowszechnić ich nagranie. 

Tytułowe role grają Lily James (KopciuszekBaby Driver) oraz Sebastian Stan, doskonale znany jako Bucky z kinowego uniwersum Marvela.  Kilka tygodni temu do sieci trafiły pierwsze oficjalne zdjęcia promocyjne pokazujące tytułowych bohaterów i wzbudziły niemałe poruszenie w sieci – internauci z zachwytem komentowali świetną charakteryzację. Na ten temat wypowiedział się ostatnio Barry Lee Moe, stylista pracujący na planie produkcji. W rozmowie z “Variety” potwierdził, że przygotowanie James do zdjęć trwało od trzech do pięciu godzin każdego dnia, a dla pozostałych gwiazd serialu przygotowano 25 peruk; żadnej nie nosił tylko Stan, który sam zapuścił włosy. Wymagały one jedynie farbowania.

Serial reżyseruje Craig Gillespie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Cruella), a scenariusz napisał Robert Siegel, autor m.in. Zapaśnika. Gillespie w wywiadzie udzielonym w tym roku portalowi Collider stwierdził, że Pam & Tommy jest w pewnym sensie podobne do Ja. Tonya. Reżyser wspomniał o tym, że Anderson i Lee padli ofiarą mediów, co w efekcie wyrządziło szkodę ich życiu i karierze, a ludzie nie znają pełnej historii. Gillespie nazwał scenariusz Siegela niesamowitym i pozwalającym na zawarcie emocjonalnej więzi z Pamelą Anderson.

W obsadzie Pam & Tommy są też między innymi Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Mozhan Marno, Gail Chwatsky i Spenser Granese. Rogen gra mężczyznę, który wszedł w posiadanie sekstaśmy i udostępnił ją. Aktor jest także producentem serialu. Anderson i Lee nie brali udziału w tworzeniu produkcji.

Data premiery nie została jeszcze wyznaczona, choć według Moe’a produkcja zadebiutuje na początku 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA