search
REKLAMA
News

PADDINGTON 2 stracił perfekcyjny wynik 100% na Rotten Tomatoes

Przez miesiąc Paddington 2 miał najwyższy wynik w portalu.

Łukasz Budnik

29 maja 2021

REKLAMA

W zeszłym miesiącu Obywatel Kane stracił wynik 100% pozytywnych recenzji na portalu Rotten Tomatoes, na którym zbierane są opinie z różnych źródeł. Powodem była dodana do bazy negatywna recenzja sprzed 80 lat. Zmiana ta sprawiła, że najlepiej ocenianym filmem w serwisie stał się Paddington 2. Familijna produkcja niedługo pocieszyła się jednak sukcesem. 

Na Rotten Tomatoes została zarejestrowana negatywna recenzja autorstwa Eddie’ego Harrisona z portalu film-authority.com, który stwierdził, że przedstawiony w filmie Paddington to nie “jego” Paddington, ale ktoś, kto go udaje i powinien “zostać wystrzelony w kosmos”, a poza tym ma niewiele wspólnego z klasycznym bohaterem. “Dla wiernych fanów Paddingtona to będzie zbyt wiele do zniesienia”.

Dziennikarz twierdzi, że jego recenzja nie jest nowa, a film krytykował już w 2017 roku na antenie BBC Radio – nikt jednak nie dotarł do tej recenzji. Spadek Paddingtona 2 z pierwszego miejsca sprawił, że najwyżej ocenianym filmem w serwisie jest teraz produkcja Zatrzyj ślady z 2018 roku, w której zagrali Ben Foster i Thomasin McKenzie. Przy 238 recenzjach ma wynik 100%.

Oglądaliście Paddingtona 2? Tutaj możecie zobaczyć wszystkie recenzje. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA