search
REKLAMA
News

Gwiazdy serialu PRZYJACIELE o tym, co z realizacji serialu wspominają najgorzej

Obsada była niemal jednogłośna.

Łukasz Budnik

28 maja 2021

przyjaciele reunion 1
REKLAMA

Przyjaciele: Spotkanie po latach od wczoraj jest dostępne na platformach streamingowych i oglądane przez widzów na całym świecie. W trakcie programu gwiazdy serialu dzielą się kilkoma szczegółami na temat jego kulisów (Jennifer Aniston i David Schwimmer przyznają na przykład, że podkochiwali się w sobie w czasach pierwszego sezonu). Jedna z osób na widowni w trakcie wywiadu spytała, co z realizacji serialu aktorzy wspominają najgorzej.

Obsada niemal jednogłośnie przyznała, że najbardziej problematycznym elementem była małpa, którą w pierwszy sezonach posiadał Ross. Courteney Cox stwierdziła, że bała się zwierzęcia, a Schwimmer, który miał z nim najwięcej kontaktu, dodał, że małpka utrudniała pracę na planie. Choć była tresowana i wiedziała, w których momentach ma wykonać dany ruch, nie zgrywała się z samymi aktorami, którzy także mieli wyuczone scenki. Wobec tego ujęcia trzeba było wciąż powtarzać, co wydłużało pracę.

To nie wszystko – Schwimmer źle wspomina także momenty, w których małpka (miała na imię Katie, w serialu Marcel) jadła swój posiłek siedząc na ramieniu aktora. Zwierzę zjadało żywe larwy, a potem dotykało Schwimmera po twarzy. Jak stwierdził aktor, “nadszedł w końcu czas, aby Marcel spie*dalał”. Co ciekawe, Jennifer Aniston w trakcie programu stwierdziła, że uwielbiała małpkę.

Na temat Schwimmera wypowiadali się w programie także twórcy serialu – rolę Rossa pisano z myślą właśnie o tym aktorze, ten jednak nie chciał podjąć się pracy w sitcomie po tym, jak miał złe doświadczenia związane z poprzednim serialem. Gdy producenci prowadzili z nim rozmowy, miał zamiar grywać wyłącznie w teatrze, został jednak przekonany słowami, że praca nad Przyjaciółmi będzie inna.

Program Przyjaciele: Spotkanie po latach można w Polsce oglądać na HBO Go. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA