search
REKLAMA
News

OBECNOŚĆ 3: NA ROZKAZ DIABŁA. Pierwszy zwiastun nadchodzącego horroru!

Łukasz Budnik

22 kwietnia 2021

REKLAMA

Na 4 czerwca planowana jest premiera filmu Obecność 3: Na rozkaz diabła, kolejnej odsłony lubianej serii horrorów. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun.

Oto, jak brzmi opis nadchodzącej produkcji:

“Obecność 3: Na rozkaz diabła” to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

Obecności 3 do swoich ról powracają Patrick Wilson i Vera Farmiga, a poza nimi w obsadzie są Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard. Tym razem James Wan pełni jedynie funkcję producenta, a reżyseruje Michael Chaves (Topielisko. Klątwa La Llorony). Film zadebiutuje jednocześnie w kinach w USA i na platformie HBO Max. Pierwotnie premiera miała odbyć się już we wrześniu zeszłego roku, została jednak przesunięta.

W Polsce nowa Obecność ma zadebiutować 4 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA