search
REKLAMA
News

Nowy, poważniejszy zwiastun THE SUICIDE SQUAD Jamesa Gunna

Łukasz Budnik

2 kwietnia 2021

REKLAMA

Zaledwie kilka dni po premierze pierwszego zwiastuna Legionu samobójców. The Suicide Squad Jamesa Gunna, do sieci trafiła kolejna zapowiedź, tym razem o poważniejszej tonacji. 

Przypomnijmy, że film Gunna to quasi-sequel produkcji z 2016. W filmie występują m.in. Margot Robbie, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, John Cena, Jai Courtney, Michael Rooker, David Dastmalchian, Taika Waititi, Jennifer Holland, Daniela Melchior, Viola Davis, Idris Elba i Peter Capaldi. Postaci takie, jak Bloodsport, Peacemaker, Kapitan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark (głosu użycza mu Sylvester Stallone), Blackguard, Javelin i Harley Quinn – tworzące drużynę – Task Force X wylądują na wyspie, na której będą musieli zniszczyć nazistowskie więzienie i laboratorium, gdzie przeprowadzano eksperymenty. Towarzyszyć im będzie Rick Flag. Z wypowiedzi aktorów oraz samego Gunna, który jest także autorem scenariusza, wynika, że twórca dostał przy tworzeniu mnóstwo swobody.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 6 sierpnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA