search
REKLAMA
News

MILLIE BOBBY BROWN przyznała, że nigdy nie widziała żadnego filmu DC, Marvela i z serii o Harrym Potterze

Łukasz Budnik

1 kwietnia 2021

REKLAMA

Wczoraj na platformie HBO Max pojawiło się widowisko Godzilla vs. Kong. W obsadzie jest między innymi Millie Bobby Brown, która powtarza swoją rolę z poprzedniej odsłony serii – Godzilli II: Króla potworów. W związku z tym aktorka udziela wywiadów promujących produkcję. W jednym z nich przyznała się do kilku filmowych zaległości.

Brown, która stała się znana na całym świecie w 2016 roku dzięki serialowi Stranger Things Netflixa w rozmowie z MTV News przyznała, że nie widziała żadnego filmu Marvela, DC ani produkcji z serii o Harrym Potterze (co jest ironiczne biorąc pod uwagę fakt, że według części widzów mogłaby zagrać Hermionę).

Zatem nigdy nie widziałam filmów Marvela i DC. Nowina, wiem. To nie moja dziedzina, ale jestem otwarta na seans – po prostu nigdy sama nie miałam ochoty włączyć takiego filmu. Bardziej interesują mnie rzeczy typu “Pamiętnik”, filmy romantyczne. Nie szaleję na punkcie takich produkcji, bo sama występuję w podobnych. Chcę zobaczyć coś rzeczywistego. Nigdy nie oglądałam “Harry’ego Pottera”. Mam przyjaciół, którzy patrzą na mnie i pytają, jakim cudem, a ja odpowiadam, że nie mam pojęcia.

Poza Stranger Things oraz filmami o Godzilli, Brown wystąpiła także w tytułowej roli w Enoli Holmeswe wrześniu zeszłego roku aktorka wyrażała chęć na wystąpienie w kontynuacji. Poza tym oczywiście powróci jako Jedenastka w przygotowywanym właśnie czwartym sezonie Stranger Things, który prawdopodobnie zadebiutuje w 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA