search
REKLAMA
News

Nowy DEADPOOL miał być filmem drogi z udziałem WOLVERINE’A

Weronika Lipińska

29 stycznia 2021

REKLAMA

Ryan Reynolds opublikował wczoraj na swoim koncie na Twitterze posta, którym chciał wyrazić wsparcie dla kwestii szerzenia świadomości o zdrowiu psychicznym. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru dorzucił też wzmiankę o oryginalnym pomyśle na trzecią część Deadpoola – dla lepszego efektu.

Pandemia i związane z nią obostrzenia zmusiły nas do nauki funkcjonowania w nowej rzeczywistości. Dla wielu oznaczało to też pogłębienie ich prywatnych problemów, a co za tym idzie – pojawienie się lub eksalację istniejących problemów psychicznych. Zasięgnięcie pomocy profesjonalistów nie musi być dla każdego, warto jednak pamiętać, że są możliwości. Reynolds podkreślił w swoim tweecie jak ważne jest, by móc otwarcie i szczerze rozmawiać o zdrowiu psychicznym. Przy okazji zdradził, że nowy Deadpool – zanim Disney wykupił Foxa – miał być filmem drogi, w którym Deadpool spotyka Logana.

To bardzo istotne, żeby dyskusje na temat zdrowia psychicznego były otwarte, szczere i zdrowe. Retweetując #BellLetsTalk możecie pomóc. Na wypadek, gdyby to nie wystarczyło to wiedzcie, że zanim Disney kupił Foxa Deadpool 3 miał być filmem drogi z Deadpoolem i Loganem. W stylu Rashomona. Serio.

Po Loganie niewielu wyobrażało sobie powrót Hugh Jackmana do roli Wolverina, jednak akurat w przypadku Deadpoola wszystko jest możliwe i wiele przejdzie. Współpraca aktorów nie byłaby zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że wygląda na to, że mają dość bliską kumpelską relację – po ich komicznych udawanych konflitkach w sieci można też przypuszczać, że film miał ogromny potencjał komediowy. Szkoda, że projekt nie doszedł do skutku.

Deadpool

Poniżej krótka kompilacja cudownych obelg i żartów.

Zdjęcie główne pochodzi z portalu ladbible.com.

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA