Powstanie kolejna część DEADPOOLA. Ryan Reynolds powtórzy rolę bohatera Marvela

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Wraz z zakupem studia 20th Century Fox (dziś już 20th Century Studios) przez Disneya prawa do wszystkich postaci ze świata X-Men wróciły do Marvela. Do tej pory nie wiedzieliśmy, jakie plany ma studio wobec Ryana Reynoldsa i postaci Deadpoola. Wcześniej kanadyjski aktor wcielił się w postać w źle przyjętym filmie X-Men Genaza: Wolverine, a następnie powtórzył rolę w dwóch wielkich hitach studia – Deadpoolu i Deadpoolu 2. Przed sprzedażą Foxa decyzja o realizacji trzeciej części uznanej serii była formalnością, lecz później dalsze losy kultowej postaci na wielkim ekranie stanęły pod znakiem zapytania. Dziś wiemy już, że Deadpool 3 powstaje!

Projekt jest na wczesnej fazie rozwoju, a Reynolds ponoć prowadził rozmowy w tej sprawie na przestrzeni ostatniego miesiąca. Scenarzystkami filmu zostały Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin, stojące za animowanym serialem Bob’s Burgers.

Nie wiadomo jeszcze, kto wyreżyseruje projekt i jak zostanie rozwiązana kwestia kategorii wiekowej – dwie poprzednie odsłony przygód Deadpoola przeznaczone były jedynie dla widzów dorosłych, w przeciwieństwie do pozostałych widowisk tworzonych przez Marvela i Disneya. Czekamy na dalsze informacje.

Lubicie filmy o Deadpoolu?

Ostatnio dodane