search
REKLAMA
News

Nowe ZDJĘCIE z THE MANDALORIAN i ciekawe informacje o fabule!

Filip Pęziński

5 września 2019

mandalorian
REKLAMA

Entertainment Weekly dostarcza nowych materiałów i informacji na temat serialu The Mandalorian. Opublikowano także nowe zdjęcie ze zbliżającego się serialu. Znajdziecie je poniżej. 

Gina Carano (na zdjęciu) – gwiazda serialu – powiedziała kilka słów o swojej bohaterce:

Podróżowała z planety na planetę. Jest samotniczką. Jest silna. Na jednej z planet, na których się ukrywa, natrafia na Mandalorianina i jest przekonana, że jest on tam, by ją pojmać. I tak zaczyna się ich burzliwa znajomość.

the mandalorian

Twórcy serialu, Jon Favreau i Dave Filoni, zdradzili z kolei, że w serialu poruszony zostanie temat Najwyższego porządku (organizacji, na której czele stoi w filmach Kylo Ren) – w szczególności jego powstania i rośnięcia w siłę.

Wcześniej – podczas D23 Expo – pokazano pierwszy zwiastun serialu Jona FavreauMożecie go obejrzeć poniżej.

The Mandalorian to opowieść o łowcy głów, tocząca się w czasach po zakończeniu Powrotu Jedi.  Na ekranie ujrzymy tu Pedro Pascala, znanego między innymi z roli Oberyna w Grze o tronZa serial odpowiedzialny jest Jon Favreau (Iron ManKról Lew), a na stołku reżyserskim zasiada między innymi Taika Waititi.

Premiera już 12 listopada na platformie Disney+.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA