search
REKLAMA
News

DISNEY+ zadebiutuje w Polsce w czerwcu. Poznaliśmy cenę abonamentu

Już wkrótce będziemy mogli korzystać z oferty Disney+.

Łukasz Budnik

29 marca 2022

disney 1
REKLAMA

W styczniu dowiedzieliście się, że latem tego roku platforma Disney+ wystartuje w 42 kolejnych krajach – w tym w Polsce. Dziś poznaliśmy dokładną datę premiery, jak również cenę abonamentu.

W tym roku Disney+ pojawi się w następujących krajach: Albania, Algieria, Andora, Bahrajn, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Egipt, Estonia, Grecja, Węgry, Irak, Izrael, Jemen, Watykan, Jordania, Kosowo, Kuwejt, Łotwa, Liban, Libia, Liechtenstein, Litwa, Malta, Czarnogóra, Maroko, Macedonia Północna, Oman, Palestyna, Polska, Katar, Rumunia, San Marino, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, RPA, Tunezja, Turcja oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie. W Polsce serwis zostanie uruchomiony 14 czerwca. 

Koszt miesięcznego momentu będzie wynosić 28,99 zł. Dostępna będzie także roczna subskrypcja, która wyniesie 289,90 zł. Subskrybenci będą mogli korzystać jednocześnie z czterech urządzeń i korzystać z możliwości nieograniczonej liczby pobrań treści na dziesięciu urządzeniach.

Konkretna oferta serwisu jest zależna od kraju, możemy mieć jednak pewność, że w bibliotece Disney+ znajdziemy produkcje ze świata Gwiezdnych wojen, kinowego uniwersum Marvela (także seriale) oraz wszystkie animacje i filmy fabularne produkcji Disneya. Dostępne mają być także produkcje National Geographic, Pixara, wytwórni 20th Century Studios, FX i Searchlight.

Walt Disney Studios

Filmy i seriale będą dostępne w jakości 4K, a wybrane produkcje także w systemie obrazu Dolby Vision i ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA