search
REKLAMA
News

“Nienawiść prowadzi do bólu dupy”. Gwiazda THE MANDALORIAN po raz kolejny prowokuje hejterów

Maria Grzybowska

14 grudnia 2020

REKLAMA

Emisja drugiego sezonu przebojowego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen, The Mandalorian, powoli dobiega końca. Jedną z bohaterek produkcji jest Cara Dune, którą na swojej drodze spotyka tytułowy bohater kiedy przemierza galaktykę wraz z dzieckiem nazwanym przez fanów Baby Yodą (choć jak wiemy od niedawna, jego imię to Grogu).

W Carę wciela się Gina Carano, która ostatnimi czasy spotyka się z regularną krytyką ze strony fanów serialu ze względu na wyrażanie za pośrednictwem social mediów prywatnych poglądów, które nierzadko wzbudzają kontrowersje. Najostrzejszą reakcję wzbudziły tweety aktorki kpiące z maseczek i wyrażające poparcie dla Trumpa w wyborach prezydenckich USA. Wtedy powstała nawet petycja o zwolnienie Carano z produkcji, która siłą rzeczy nie odniosła pożądanego skutku. Już wówczas aktorka odpowiedziała drwiną z hejterów i nie miała oporów w następnej kolejności wykpić szczepionek i samych wyborów. Natomiast w tę sobotę pojawił się jej nowy tweet z jednym z popularnych memów z Gwiezdnych Wojen, mającym być kolejnym wyrazem stosunku Carano do afery wokół jej osoby.

Strach prowadzi do gniewu. Gniew prowadzi do nienawiści. Nienawiść prowadzi do bólu dupy.

Mem jest oczywiście dowcipną parafrazą jednego z najbardziej znanych cytatów Mistrza Yody z oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen George’a Lucasa.

Aktorka i była zawodniczka MMA zdaje się mieć głosy krytyki w głębokim poważaniu. Abstrahując od jej opinii, Carano nie można odmówić zbawiennego w dzisiejszym Internecie dystansu. Tymczasem już w ten piątek na platformie Disney+ będzie miał premierę finalny odcinek drugiego sezonu The Mandalorian.

REKLAMA