search
REKLAMA
News

NIE CZAS UMIERAĆ. Bond i inni bohaterowie na plakatach!

Filip Pęziński

3 grudnia 2019

REKLAMA

Do sieci trafiły plakaty nowej odsłony przygód James Bonda, zatytułowanej Nie czas umierać. Już jutro zobaczyć mamy pierwszy zwiastun!

Bond po odejściu ze służby będzie odpoczywał na Jamajce, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA – Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okaże się trudniejsza, niż może się wydawać, a Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy (w tej roli Rami Malek), który dysponuje niebezpieczną nową technologią.

Realizacja Nie czas umierać została kilkakrotnie przerwana ze względu na wypadki na planie, między innymi skręcenie kostki przez Daniela Craiga i eksplozję, która zraniła jednego z członków ekipy.

Daniel Craig po raz ostatni wciela się w rolę Bonda. Poza nim i Malekiem na ekranie zobaczymy między innymi Anę De Armas, Naomie Harris, Davida Dencika i Lashanę Lynch, która według plotek wcieli się w następczynię Bonda na stanowisku agenta 007. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga, a premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku. Czekacie?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Kocha kino społecznie zaangażowane. I takie z superbohaterami strzelającymi laserami.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA