search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun trzeciego sezonu THE UMBRELLA ACADEMY. Premiera w czerwcu

3. sezon “The Umbrella Academy” zadebiutuje 22 czerwca.

Łukasz Budnik

19 maja 2022

umbrella academy zwiastun
REKLAMA

Nieco ponad miesiąc dzieli nas od premiery trzeciego sezonu The Umbrella Academy. Netflix tymczasem udostępnił zwiastun kolejnych odcinków. Sprawdźcie, jak się zapowiadają!.

Przypomnijmy, że The Umbrella Academy opowiada o siódemce dzieci adoptowanych przez miliardera po tym, jak zostały urodzone tego samego dnia przez kobiety, które do chwili porodu nie wiedziały o ciąży. Sześcioro z nich mężczyzna wykorzystuje do stworzenia drużyny superbohaterów o nazwie The Umbrella Academy, zaś numer Siedem wiedzie normalne życie. W pierwszym sezonie jeden z bohaterów powraca z podróży w przyszłość i informuje pozostałych o zbliżającym się zagrożeniu.

Opis trzeciego sezonu jest następujący:

Członkom Akademii Umbrella udało się nie dopuścić do końca świata w 1963 roku. Wracają więc do swojego teraźniejszego domu w przekonaniu, że zapobiegli apokalipsie i raz na zawsze zresetowali czasoprzestrzeń. Po krótkiej przerwie na świętowanie szybko okazuje się jednak, że sytuacja uległa sporej (no dobrze — całkowitej) zmianie. Na scenę wkracza bowiem Akademia Sparrow. Jej sprytni, eleganccy i przyjemni jak papier ścierny członkowie natychmiast ścierają się z Akademią Umbrella w brutalnej walce, która w ostatecznym rozrachunku okazuje się jednak najmniejszym problemem dla wszystkich zainteresowanych. Superbohaterom przychodzi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, porażkami i niespodziankami, a także stawić czoła niezidentyfikowanemu bytowi, który sieje we Wszechświecie zamęt i spustoszenie (przy czym niewykluczone, że jego pojawienie się to tak naprawdę ich sprawka). Czy rodzeństwu uda się przekonać nową (lepszą?) rodzinę Taty do pomocy, aby wspólnie naprawić to, co zepsuło ich przybycie? Czy powrót do życia sprzed apokalipsy będzie możliwy? A może ten nowy świat okaże się czymś więcej niż tylko drobną anomalią w czasoprzestrzeni?

W nowym sezonie pojawią się Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher oraz Justin H. Min, a dołączą do nich  Justin Cornwell, Britne Oldford, Genesis Rodriguez, Cazzie David oraz Jake Epstein, którzy grają członków Sparrow Academy. Wystąpi także Javon Walton, znany z roli Asha w Euforii.

3. sezon zadebiutuje 22 czerwca. Poprzednie są aktualnie dostępne na Netfliksie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA