search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zdjęcia z filmu TELEFON PANA HARRIGANA na podstawie opowiadania Stephena Kinga

“Telefon pana Harrigana” oparty jest na opowiadaniu Stephena Kinga wydanego w 2020 roku.

Łukasz Budnik

1 września 2022

REKLAMA

W tym roku na Netfliksie zadebiutuje kolejna adaptacja twórczości Stephena Kinga – Telefon pana Harrigana. To ekranizacja jednego z opowiadań ze zbioru Jest krew… wydanego w 2020 roku. 

Historia opowiada o Craigu, młodym chłopaku, który zaprzyjaźnia się ze starym miliarderem, panem Harriganem. Więź nawiązują dzięki książkom i iPhone’owi, który Craig podarowuje swojemu mentorowi. Wkrótce mężczyzna umiera, a Craig odkrywa, że może komunikować się ze zmarłym właśnie za pomocą iPhone’a.

Film wyreżyserował John Lee Hancock, który ma na koncie m.in. takie produkcje, jak The Highwaymen, Wielki Mike, Ratując Pana Banksa, McImperium oraz Małe rzeczyTwórca napisał też scenariusz. W filmie zagrali Donald Sutherland, Jaeden Martell, Kirby Howell-Baptiste, oraz Joe Tippett. Hancock zapowiadał, że jego film przypadnie do gustu fanom tych mniej przerażających adaptacji książek Kinga, takich jak np. Zielona mila. Poniżej nowe zdjęcia promocyjne z filmu:

Film zadebiutuje 5 października.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA