search
REKLAMA
News

Netflix pokazał oficjalny zwiastun czwartego sezonu STRANGER THINGS

Nowe odcinki “Stranger Things” trafią na Netfliksa 27 maja.

Łukasz Budnik

12 kwietnia 2022

stranger things 15
REKLAMA

Zbliża się premiera czwartego, przedostatniego sezonu Stranger Things. Kolejne odcinki zostaną pokazane w dwóch częściach – pierwsza zadebiutuje 27 maja, a  druga – 1 lipca. 

Akcja czwartego sezonu rozpocznie się pół roku po finale poprzedniego, w którym bohaterowie stoczyli bitwę w centrum handlowym Starcourt. Bohaterowie są rozdzieleni, a ponadto zmagają się z trudnościami licealnego życia. Tymczasem na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie i tajemnica, której rozwiązanie może położyć kres horrorowi dotykającemu bohaterów. Twórcy serialu, bracia Duffer, zapowiedzieli, że bohaterowie to już nastolatkowie, a oni tworząc czwarty sezon inspirowali się m.in. Koszmarem z ulicy Wiązów oraz Grą o tron (w kontekście skali). Do sieci trafił pełny zwiastun nowych odcinków. 

W czwartym sezonie do swoich ról powrócą David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson i Cara Buono. Pojawią się też nowi bohaterowie, w których wcielili się Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen oraz Grace Van Dien. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA