search
REKLAMA
News

Neo i inni bohaterowie filmu MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA na własnych plakatach promocyjnych

Nowy “Matrix” trafi do kin 17 grudnia.

Łukasz Budnik

22 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera czwartego filmu z serii Matrix, zatytułowanego Matrix Zmartwychwstania. We wrześniu do sieci trafił pierwszy zwiastun, który wzbudził oczywiście niemałe poruszenie. Dziś w sieci pojawiły się plakaty poświęcone bohaterom widowiska.

Plakaty zobaczycie poniżej:

Zapowiedź czwartego Matrixa brzmi:

“Matrix Zmartwychwstania” to kontynuacja historii zaprezentowanej w pierwszym “Matriksie”. Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss powracają jako ikony Neo i Trinity w rozwinięciu ich historii, która zabiera nas z powrotem do Matrixa i w głąb króliczej nory. Nowa przygoda wypełniona jest akcją o epickiej skali i została osadzona w znajomym, jednak nawet bardziej prowokującym świecie, gdzie rzeczywistość jest kwestią subiektywną i należy uwolnić swój umysł, by ujrzeć prawdę. 20 lat po pierwszym filmie, marka która pomogła zdefiniować popkulturę na przełomie wieków wraca, by kontynuować i rozwinąć oryginalny film. (…)

W widowisku reżyserowanym przez Lanę Wachowską Keanu Reeves powróci jako Neo, a Carrie Anne-Moss jako Trinity. Poza nimi w obsadzie znajdą się również Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Jessica Henwick oraz Priyanka Chopra i Christina Ricci. Współscenarzysta filmu, David Mitchell, zapowiadał ostatnio, że czwarty Matrix łączy ze sobą elementy poprzednich i jest “piękną i dziwną rzeczą”.

Widowisko zadebiutuje w Polsce 22 grudnia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA