search
REKLAMA
News

Michael Keaton zabrał głos w sprawie anulowania BATGIRL. “Zakładam, że to dobra decyzja”

Michael Keaton miał powtórzyć w “Batgirl” rolę Batmana.

Łukasz Budnik

13 września 2022

REKLAMA

Decyzja o anulowaniu Batgirl na początku sierpnia była głośno komentowana w sieci. Przypomnijmy, że głos w sprawie zabrali reżyserzy projektu oraz Leslie Grace wcielająca się w tytułową rolę, a Kevin Feige – prezes Marvel Studios – wyraził swoje wsparcie w mailu wysłanym do twórców. Teraz kilka słów powiedział także Michael Keaton, który miał pojawić się w filmie jako Batman.

Aktor zdobył Emmy za rolę w serialu Dopesick. Podczas późniejszej konferencji poruszona została kwestia skasowania Batgirl, którą Keaton skomentował następująco:

Myślę, że to była decyzja biznesowa. Zakładam, że dobra. Naprawdę nie wiem.

Keaton został później spytany, kiedy następnym razem wcieli się w Batmana, na co odpowiedział żartobliwie: “dziś, trochę później, jeśli będziecie mieli szczęście”. Potem dodał:

Zobaczymy. To było świetna zabawa. Naprawdę nie mam pojęcia.

O ile widowisko The Flash zadebiutuje zgodnie z planem (w tym momencie data premiery wyznaczona jest na 23 czerwca 2023 roku), to właśnie tam zobaczymy Keatona jako Batmana. Ostatni raz aktor gościł w tej roli na ekranach w 1992 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA