search
REKLAMA
News

Leslie Grace skomentowała skasowanie BATGIRL, gdzie grała tytułową rolę. Pokazała zdjęcia zza kulis

“Batgirl” nie zostanie pokazane widzom.

Łukasz Budnik

4 sierpnia 2022

REKLAMA

Wczoraj w sieci głośno było o skasowaniu filmu Batgirl, którego Warner Bros. nie zamierza pokazać ani w kinach ani na platformie streamingowej. W tytułową postać wcieliła się Leslie Grace, która na Instagramie zabrała głos w tej sprawie, umieszczając przy okazji kilka zdjęć zza kulis. 

Grace napisała:

W kwestii ostatnich wieści na temat naszego filmu – jestem dumna z miłości, ciężkiej pracy i chęci, które nasza wspaniała obsada i niezmordowana ekipa wkładała w ten film przez 7 miesięcy w Szkocji. Cieszę się, że miałam okazję pracować z tak wspaniałymi osobami i nawiązać relacje na całe życie. Dla wszystkich fanów Batgirl – dziękuję za miłość i wiarę, za pozwolenie na to, bym nałożyła pelerynę i stała się, jak najlepiej powiedziała Babs, “moją własną cholerną bohaterką”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Leslie Grace (@lesliegrace)

Batgirl kosztował 90 milionów dolarów. Jak poinformowało The Wrap, pokazy testowe filmu wypadły wyjątkowo źle, do tego stopnia, że przedstawiciele studia uznali, że Batgirl nie da się już naprawić nawet dokrętkami. Ponadto, nowy zarząd studia (po fuzji z Discovery), na czele którego stoi David Zaslav, ma celować w produkcje kinowej jakości, a w ten schemat nie wpisywał się anulowany film.

Już teraz w sieci krążą plotki, że to jeszcze nie koniec zmian w kalendarzu filmów DC – przesunięciu ulegną ponoć sequele Shazama! Aquamana. Czekamy na oficjalne wieści. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA