search
REKLAMA
News

Reżyser BATGIRL pochwalił się mailem od szefa MCU. Pokazał też zakulisowe zdjęcie z Batmanem

“Batgirl” reżyserowali Adil El Arbi i Bilall Fallah.

Łukasz Budnik

5 sierpnia 2022

feige batgirl 1
REKLAMA

Nie cichnie szum wokół skasowania filmu Batgirl, którego Warner Bros. nie zamierza pokazać ani w kinach ani na platformie streamingowej. Wiąże się to z ich nową strategią, w myśl której stawiają teraz wyłącznie na kinowe produkcje, opracowując jednocześnie nowy plan na widowiska DC. 

Produkcję z Leslie Grace reżyserowali Adil El Arbi i Bilall Fallah, którzy przedwczoraj wydali oświadczenie w tej sprawie. Pisali o tym, że są zasmuceni tą wiadomością i nie mogą w nią uwierzyć, bo chcieli, żeby fani na świecie mieli okazję zobaczyć efekty ich pracy. Skomplementowali też ekipę i obsadę, w której oprócz Grace byli także Michael Keaton, JK Simmons, Brendan Fraser, Jacob Scipio, Corey Johnson oraz Rebecca Front.

Dziś Adil Er Arbi (który w dniu anulowania Batgirl brał ślub) umieścił na Instagramie treść wspierającego maila, którego otrzymał od szefa MCU – Kevina Feige’a, z którym Arbi i Fallah pracowali przy okazji Ms. Marvel. Feige napisał:

Przyjaciele, musiałem się do was odezwać i powiedzieć, że wszyscy o was myślimy. Zarówno z powodu wspaniałych wieści o ślubie (gratulacje!) i rozczarowujących o “Batgirl”. Jestem dumny z waszej wspaniałej pracy (oczywiście szczególnie przy “Ms. Marvel”!) i nie mogę się doczekać, co jeszcze przygotujecie. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.

feige batgirl

Reżyser zamieścił też zakulisowe zdjęcie, na którym widzimy Grace i Keatona w kostiumach Batgirl i Batmana:

batgirl fotka

Duet reżyserów stał za kamerą dwóch odcinków Ms. Marvel – pierwszego i ostatniego. Byli też producentami wykonawczymi całości. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA