search
REKLAMA
News

MARK RUFFALO skomentował nawiązanie do Hulka Edwarda Nortona w serialu “Mecenas She-Hulk”

Mark Ruffalo od 2012 roku wciela się w Hulka.

Łukasz Budnik

27 sierpnia 2022

REKLAMA

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Marvel w serialu Mecenas She-Hulk nawiązał do faktu, iż grany aktualnie przez Marka Ruffalo Hulk w filmie Incredible Hulk z 2008 roku miał jeszcze twarz Edwarda Nortona. Przypomnijmy, że w drugim odcinku serialu bohater Ruffalo mówi, że gdy walczył we wspomnianym filmie z Emilem Blonskym, “był zupełnie innym człowiekiem”, co zostaje skwitowane “haha” z ust Jennifer Walters. 

W rozmowie z EW na żart ten zareagował sam Ruffalo, który stwierdził:

Myślę, że to naprawdę zabawne. Taka nasza rzeczywistość. Żartowałem na ten temat [z Edwardem Nortonem] i mówiłem, że to jak “Hamlet” naszej generacji, każdy dostaje szansę. Pewnie będzie jeszcze kilku innych, zanim to się skończy. Ludzie będą mówić: “Pamiętacie, jak Hulk wyglądał jak Mark Ruffalo? Teraz to Timothée Chalamet. Świetne w tym świecie jest to, że wszystko się może zdarzyć. Niemal widzę go, jak wraca do trybu “Berserker Hulka” czy “World War Hulka”. To może pójść w każdym kierunku. Sam grałem już pięć różnych wersji i wciąż jestem zainteresowany tą postacią.

Hulk nie jest oczywiście jedyną postacią w MCU, która została zagrana przez kilku aktorów – recastingu doczekali się też m.in. War Machine, Red Skull czy nawet Thanos

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA