search
REKLAMA
News

LADY GAGA potwierdziła, że zagra Harley Quinn w filmie “Joker: Folie à Deux”. Jest pierwsza zapowiedź

“Joker: Folie à Deux” zadebiutuje w 2024 roku.

Łukasz Budnik

4 sierpnia 2022

REKLAMA

Dziś rano informowaliśmy, że kontynuacja Jokera zatytułowana Joker: Folie à Deux zadebiutuje w 2024 roku. W ciągu dnia pojawiła się kolejna wieść związana z filmem. Lady Gaga potwierdziła, że wcieli się w Harley Quinn, a na potwierdzenie załączyła pierwszą zapowiedź produkcji w reżyserii Todda Phillipsa. 

Folie à Deux to termin oznaczający paranoję indukowaną, gdy dwie lub większa liczba osób podzielają to samo urojenie. Gdy w sieci pojawiły się doniesienia o tytule, z miejsca zaczęto snuć teorie, że w filmie pojawi się Harley. Teraz mamy tego ostateczne potwierdzenie:

Rolę Jokera powtórzy oczywiście Joaquin Phoenix, który za swój występ otrzymać ma 20 milionów dolarów. Przypomnijmy, że grany przez niego bohater, jak również Harley w wykonaniu Gagi, nie mają nic wspólnego z DCEU, gdzie postaci te odgrywane są przez Jareda Leto i Margot Robbie.

Pierwszy Joker trafił na ekrany w 2019 roku i stał się prawdziwym hitem, zarabiając ponad miliard dolarów, wygrywając festiwal w Wenecji i przynosząc Phoenixowi pierwszego Oscara. 

Kontynuacja zadebiutuje 4 października 2024 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA