search
REKLAMA
News

Krążą plotki na temat nowego filmu o CONSTANTINIE. Czy Keanu Reeves powróciłby do roli?

Łukasz Budnik

7 lipca 2020

REKLAMA

Constantine z 2005 roku, adaptacja komiksu DC, nie była przebojem wśród krytyków, ale zyskała sobie niemałe grono fanów, którzy do dziś wyczekują ewentualnej kontynuacji. Przy okazji zbliżającego się wydarzenia DC Fandome w sieci pojawiają się kolejne doniesienia dotyczącego tego, jakich wieści wówczas się doczekamy. Nowe pogłoski mówią o tym, że HBO Max planuje realizację nowego filmu właśnie o Constantinie

Według portalu The Direct, przedstawiciele Warner Bros. planują wykorzystać platformę HBO Max, aby zaprezentować solowe filmy o postaciach, które później pojawiłyby się razem w filmie o grupie Justice League Dark. Jednym z nich miałby być produkowany przez J.J. Abramsa Constantine, choć nie wiadomo, czy byłby to nowy projekt, czy kontynuacja filmu sprzed 15 lat.

Te same doniesienie mówią o tym, że Warner Bros. chciałoby, aby swoją rolę z oryginału powtórzył Keanu Reeves. Uwielbiany i rozchwytywany aktor jeszcze w zeszłym roku mówił o tym, że bardzo chętnie znów wcieliłby się w Constantine’a. Grafik Reevesa jest aktualnie wypełniony pracami nad czwartymi częściami Matrixa Johna Wicka.

Pozostaje czekać na 22 sierpnia – to właśnie wtedy odbędzie się DC Fandome, podczas którego być może usłyszymy kilka ciekawych wieści, również tych dotyczących powrotu Michaela Keatona do roli Batmana oraz potencjalnego filmu o Zatannie, o którym również krążą plotki.

Chcielibyście, aby Reeves znów zagrał Constantine’a?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA