search
REKLAMA
News

Kolejne plakaty filmu DZIEWCZYNY Z DUBAJU trafiły do sieci

Premierę filmu “Dziewczyny z Dubaju” zaplanowano na 26 listopada.

Łukasz Budnik

25 października 2021

dziewczyny z dubaju maria sadowska
REKLAMA

26 listopada do kin ma trafić film Dziewczyny z Dubaju wyreżyserowany przez Marię Sadowską, która ma na koncie m.in. Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej. Do sieci trafiły nowe plakaty.

W opisie od dystrybutora czytamy, że Dziewczyny z Dubaju zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

Bohaterką filmu jest Emi, młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Przy pierwszej okazji wskakuje w jego tryby i staje się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Świat luksusów pokaże jednak także swoją mroczną stronę.

 

Już teraz z filmem związane są kontrowersje – Rabczewska i Sadowska nie biorą udziału w pracach postprodukcyjnych. Według producenta  Emila Stępnia film jest już w 100% ukończony, czemu zaprzeczała Doda w swoich mediach społecznościowych. Do sprawy odniósł się na Facebooku także Piotr Krysiak, autor książki, na podstawie której nakręcono film.

Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA