search
REKLAMA
News

Jonathan Majors zagra w filmie Martina Villeneuve’a, brata Denisa. Jest zarys fabuły

Jonathan Majors wraca do aktorstwa.

Łukasz Budnik

21 czerwca 2024

REKLAMA

Jonathan Majors ostatnio pojawiał się w mediach głównie w kontekście jego wyroku za napaść i zwolnienia go między innymi z roli Kanga w MCU, ale wygląda na to, że aktor szykuje się na powrót na ekrany. “Deadline” poinformowało, że Majors ma wystąpić w filmie Merciless, który wyreżyseruje Martin Villeneuve, młodszy brat Denisa.

Fabuła opowie o agencie CIA, który jest zmuszony podjąć mroczne działania, gdy jego ukochana zostaje przejęta przez wrogie siły. Zdjęcia mają ruszyć jesienią tego roku. Villeneuve zapowiada:

“Merciless” splata wątki opętania, zemsty i osobistej sprawiedliwości. Bada psychologiczny upadek Johna, granego przez Majorsa, oraz nadprzyrodzone siły zagrażające jego zdrowiu psychicznemu.

Nad projektem czuwa producent Christopher Tuffin, który stał też za sukcesem filmu Sound of Freedom. Tuffin stwierdził, że praca z Majorsem będzie dla niego zaszczytem.

Martin Villeneuve ma na koncie m.in. film science fiction AVRIL I MARS.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA