search
REKLAMA
News

JOHNNY DEPP został upomniany przez reżysera na planie “Morderstwa w Orient Expressie”. “Możesz opuścić projekt”

Łukasz Budnik

13 stycznia 2021

murder on the orient express
REKLAMA

Pod koniec zeszłego roku Johnny Depp stracił rolę w Fantastycznych zwierzętach 3 w następstwie przegranego procesu o zniesławienie, którego miała dopuścić się gazeta The Sun, nazywając go na swoich łamach m.in. “żonobijcą”, w kontekście relacji z jego byłą żoną, Amber Heard. Choć od tamtej pory do sieci zdążył trafić artykuł The Hollywood Reporter, w którym czytamy o obraźliwych wobec Heard smsach ze strony Deppa i jego kosztownych ekscesach na planie Piratów z Karaibów, fani aktora wciąż stoją po jego stronie i wspierają go w tym konflikcie, przerzucając winę na Heard.

Wspomniane ekscesy Deppa to incydent z czasów realizacji piątej części Piratów z Karaibów. Depp połknął wówczas osiem tabletek ecstasy jednocześnie i rozpoczął “kampanię terroru” wobec Heard, co poskutkowało ostatecznie tym, że stracił kawałek palca i musiał wylecieć na operację. Prace na planie Piratów zostały wówczas wstrzymane na dwa tygodnie, co spowodowało, że Disney tracił 350 tysięcy dolarów dziennie. Producent Jerry Bruckheimer utrzymywał wówczas, że Depp stracił fragment kciuka po zatrzaśnięciu przez drzwi samochodu. Obecnie Disney nie chce znów nawiązywać współpracy z Deppem. 

Z nowych doniesień wynika, że Depp utrudnił także pracę na planie Morderstwa w Orient Expressie (2017) Kennetha Branagha, choć szybko został postawiony do pionu przez reżysera. W artykule Business Insider przeczytamy wypowiedź jednego z producentów, który mówił:

Zdjęcia, wywiady. Nigdy nie ukrywał, że imprezuje. W końcu jednak trafił na przeszkodę przy okazji “Morderstwa w Orient Expressie”. Kiedy zaczęły się próby, w 2017 roku, spóźnił się pierwszego dnia. Ken Branagh, reżyser, bardzo spokojnie powiedział: “To nie jest sposób, w jaki pracuję. Nie toleruję spóźnień. Jeśli wybierasz takie zachowanie, możesz opuścić projekt. W tym momencie. W porządku”. Johnny powiedział, że rozumie i zapewnił, że to się nie powtórzy. Upokorzyło go to przed innymi gwiazdami, choć sam był jedną z nich.

Według najnowszych doniesień Daniela Richtmana, Depp rozgląda się aktualnie za skromnymi, niezależnymi projektami.

Podobała wam się rola Deppa w Morderstwie w Orient Expressie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA