search
REKLAMA
News

John Connor z początku TERMINATORA 2 powróci w fanowskim filmie SKYNET

Maria Grzybowska

17 lutego 2021

REKLAMA

Michael Edwards wcielił się w generała Johna Connora w prologu drugiego filmu z kultowej serii science fiction, Terminator 2: Dzień Sądu. Teraz po 30 latach od premiery aktor będzie miał okazję wrócić do postaci w powstającym fanowskim filmie SkyNet.

SkyNet ma podjąć historię 50 lat po Dniu Sądu. John Connor jest tu ostatnim człowiekiem na Ziemi, który w końcu dostaje szansę skonfrontowania się z samym SkyNetem. Twarzą w twarz ze sztuczną inteligencją, człowiek i maszyna dyskutują o wysokiej cenie swojej wojny. Film wyreżyseruje Chris R. Notarile z niezależnej formy produkcyjnej Blinky Productions Inc. Oto, co twórca miał do powiedzenia na temat swojej wersji:

Z pewnością ten krótki metraż jest niepodobny do żadnego Terminatora, które były przed nim. Włączając fanowskie filmy. Mój film jest pomyślany na zakończenie franczyzy. Podarowanie tej serii słusznego finału, którego nigdy nie miała. Myślałem o tym już od jakiegoś czasu i choć kocham tę franczyzę, to chyba wszyscy możemy się zgodzić, że każdy sequel po T2 był zawodem. (..) To wszystko jeden wielki bałagan i trzeba z tym skończyć. I tu pojawia się mój short. SkyNet będzie zakończeniem, którego wszyscy potrzebujemy. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba i zostanie zaakceptowany jako kanon.

terminator
Michael Edwards na plakacie fanowskiego filmu krótkometrażowego “SkyNet”.

Będziemy kręcić w marcu. Michael [Edwards] czeka niecierpliwie na swoją szczepionkę przeciw Covidowi i nie chcemy zaczynac, dopóki jej nie dostanie. Ten film będzie w 100% bezpieczny od Covida. Nie mam ekipy, tylko siebie i obsadę, co oznacza w sumie trzy osoby. Wszyscy zrobimy sobie testy przed zdjęciami, a ja będę równiez nosić maseczkę. Nie jest to sytuacja idealna, ale to najbezpieczniejsze rozwiązanie w tych trudnych czasach.

Notarile nie zdradził, kiedy możemy spodziewać się premiery.

Jesteście ciekawi jego fanowskiej wersji zakończenia historii?

Plakat pochodzi z portalu terminatorfans.com.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA