search
REKLAMA
News

JEŻ SONIC. Reżyser zapowiada zmianę wyglądu tytułowego bohatera

Łukasz Budnik

3 maja 2019

REKLAMA

Interesujący przypadek. Po tym, jak w sieci udostępniono zwiastun pełnometrażowego filmu o bohaterze gier Segi, zewsząd rozległy się głosy pełne rozgoryczenia. Mnóstwo krytyki spadło na projekt postaci Sonica, odbiegający od tego, jak jeż wyglądał w pierwowzorze. Głos w tej sprawie zabrał reżyser filmu, Jeff Fowler. 

Twórca dał do zrozumienia, że przyjął do wiadomości głosy krytyki i co więcej – zamierza skorzystać z sugestii widzów! Chcąc dać publice jak najlepszy film, studio Paramount i Sega biorą się do roboty i zmieniają wygląd filmowego Sonica. Oznacza to, że jeż finalnie będzie zapewne wyglądać jak ten z gier. Premiera filmu zaplanowana jest na listopad – okaże się, czy spece od efektów specjalnych zdążą do tego czasu zmodyfikować bohatera.

Nawet jeśli Jeż Sonic okaże się filmem nie do końca udanym, warto pochwalić podejście twórców i chęć zadowolenia fanów. Niegdyś nie zrobili tego na przykład producenci rebootu Wojowniczych żółwi ninja, gdzie wygląd postaci również był krytykowany po premierze zwiastuna, ale w żadnym stopniu nie uległ zmianie w gotowym filmie.

Być może wkrótce doczekamy się uaktualnionej wersji trailera. Póki co pewne wyobrażenie mogą dać fanowskie edycje, które pojawiły się w sieci.

https://www.youtube.com/watch?v=FvvZaBf9QQI

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA