search
REKLAMA
News

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU. Nowy zwiastun, czyli co po “Avengers: Końcu gry”

Łukasz Budnik

6 maja 2019

spider man e1557146047617
REKLAMA

W sieci zadebiutował nowy zwiastun Spider-Mana: Daleko od domu. W przeciwieństwie do poprzednich zapowiedzi filmu, ten pokazuje nam skutki wydarzeń z Avengers: Końca gry. Wcześniej, z oczywistych powodów, spece od marketingu nie mogli sobie pozwolić na zdradzanie szczegółów. 

Premiera zwiastuna powiązana jest z zapowiedzią braci Russo, reżyserów Końca gry, według której dziś schodzi zakaz spoilerowania fabuły ich filmu (mimo wszystko o spoilerach ostrzega na początku Tom Holland – to całkiem  ironiczne, biorąc pod uwagę jego długi język podczas promocji Wojny bez granic!). Przypomnijmy, że w Daleko od domu Peter Parker i jego znajomi ze szkoły udają się na wycieczkę do Europy. Poza znajomymi twarzami zobaczymy też debiutującego w MCU Jake’a Gyllenhaala, który zagra Mysterio, jednego z klasycznych komiksowych przeciwników Spider-Mana.

Drugi film o Spider-Manie w MCU zakończy tak zwaną trzecią fazę, zapoczątkowaną w 2016 roku Kapitanem Ameryką: Wojną bohaterów

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA